محصولات برگزیده

راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاه آرسی تک | RCTAK

راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین از بانک ملت برای فروشگاه آرسی تک

فعالسازی درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت ، آرسی تک

فروشگاه آرسی تک مفتخر است تا به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی محصولات رادیو کنترلی و به خصوص کوادکوپتر ، مجهز به درگاه پرداخت آنلاین از بانک ملت و شرکت به پرداخت ملت می باشد ، از این پس کلیه مشتریان عزیز میتوانند با خیالی کاملا آسوده اقدام به خرید آنلاین از فروشگاه آرسی تک نموده و در اسرع وقت محصول خود را دریافت نمایند.

نحوه سفارش محصولات در آرسی تک

برای سفارش محصولات در فروشگاه آرسی تک میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و در فرم مربوطه اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و سپس با انتخاب روش خرید ، (پرداخت آنلاین توسط درگاه بانک ملت) پرداخت وجه محصول را انجام داده و در اسرع وقت کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

روشهای ارسال مرسولات برای مشتریان ساکن تهران از طریق پیک موتوری و برای مشتریان ساکن شهرستان از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت باربری تیپاکس انجام میگیرد.

ماکزیمم زمان تحویل محصول از طریق پیک موتور 2 ساعت بعد از ثبت سفارش و از طریق پست و تیپاکس بین 24 الی 48 ساعت انجام می گردد.

آرسی تک همیشه به عنوان یک مشاور در کنار شما خواهد بود تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

آرسی تک را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید ، با فالو نمودن پیج رسمی آرسی تک در اینستاگرام از آخرین اخبار و محصولات جدید مطلع شوید.

تامین قطعات کلیه محصولات کواد کوپتر و کوادروتور موجود در فروشگاه آرسی تک برای آسودگی خاطر مشتریان ارجمند.

با دنبال نمودن کانال رسمی آرسی تک در شبکه تلگرام از آخرین اخبار و دستاوردهای صنعت پهپاد و همچنین تخفیفات فروشگاه مطلع شوید.

the world modelhobby king

futabarc

amaphonix model

pilothitec

مشتریان ما
اخبار داغ

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید