بخش پرسشهای متداول در خصوص محصولات رادیو کنترل

پرسش های متداول

جهت رفاه حال مخاطبین آرسی تک در این بخش به تمامی سوالاتی که در زمینه مولتی روتورها و کواد کوپترها و سایر محصولات رادیو کنترل ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ داده ایم با کلیک بر روی هر سوال پاسخ آن را مشاهده نمایید، همچنین شما میتوانید سوالات خود را با ایمیل به آدرس ایمیل (info [at] rctak.com) از کارشناسان آرسی تک بپرسید و پاسخ آن را در این بخش مشاهده نمایید

چه کواد کوپتری انتخاب کنم؟

در انتخاب کواد کوپتر چندین نکته هست که باید به آن توجه کنید:

1 - هدف شما از خرید این دستگاه چیست؟

2 - چه مقدار میخواهید برای کواد کوپتر خود هزینه کنید؟

با پاسخ به این سوالات خیلی راحت می توانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هدف از خرید کواد کوپتر یعنی اینکه شما برای آموزش میخواهید دستگاه تهیه کنید یا سیستم حرفه ای، آیا کیفیت فیلم برداری و عکس برداری آن برای شما اهمیت دارد یا خیر؟

طبیعتا زمانی که میخواهید هزینه کنید علاقه مندین تا با حداقل هزینه بهترین امکانات را در اختیار داشته باشید اما افرادی که هدفشان حرفه ای شدن در زمینه مولتی روتورهاست باید پرواز با این نوع پرنده ها را به خوبی فرا بگیرند تا بتوانند در آینده سراغ دستگاه های حرفه ای تر بروند.

لذا باز هم به سلیقه شما بستگی خواهد داشت، پرنده هایی که در فروشگاه آرسی تک موجود می باشند سعی شده است از معروفترین و بهترین برند های نیمه حرفه ای انتخاب شده تا هم افراد آماتور و هم افراد حرفه ای بتوانند از آن استفاده کنند.

دستگاه های آموزشی با امکان ایجاد سرگرمی در رنج قیمتی بین 150 تا 400 هزار تومان می باشند که در این رنج قیمت با توجه به تنوع دستگاه ها و امکانات آنها گزینه های بسیار مناسبی می توانید انتخاب کنید.

کیفیت دوربین کواد کوپتر ها در چه سطحی است؟

دوربین کواد کوپترهای موجود از 2 مگا پیکسل شروع تا 5 مگا پیکسل متغیر است، اما کلیه دستگاه ها با کیفیت HD تصویر برداری انجام می دهند که کیفیت قابل قبولی است.

به زودی پرنده هایی با کیفیت دوربین 8 مگا پیکسل به بالا در فروشگاه اضافه می گردند.

من یک دستگاه سرعتی میخوام که دوربینشم خوب باشه لطفا معرفی کنید.

کواد کوپتر 007 یک دستگاه بسیار استیبل و سرعتی هست که پرواز بسیار زیبایی دارد و دوربین 2 مگا پیکسلی آن با کیفیت HD تصاویر بینظیری ثبت خواهد کرد.

در ضمن دوربین این کواد کوپتر دارای سیستم ضد لرزش می باشد و تصاویر آن بسیار عالی می باشد. 

آرسی تک را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید ، با فالو نمودن پیج رسمی آرسی تک در اینستاگرام از آخرین اخبار و محصولات جدید مطلع شوید.

تامین قطعات کلیه محصولات کواد کوپتر و کوادروتور موجود در فروشگاه آرسی تک برای آسودگی خاطر مشتریان ارجمند.

با دنبال نمودن کانال رسمی آرسی تک در شبکه تلگرام از آخرین اخبار و دستاوردهای صنعت پهپاد و همچنین تخفیفات فروشگاه مطلع شوید.

the world modelhobby king

futabarc

amaphonix model

pilothitec

مشتریان ما
اخبار داغ

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید