راهنمای خرید آنلاین

نحوه خرید از فروشگاه آرسی تک

تنوع روشهای خرید در آرسی تک این امکان را به مشتریان عزیز میدهد تا به بهترین شکل خرید خود را انجام دهند، در این قسمت به توضیحات کامل راجبه نحوه خرید از فروشگاه می پردازیم.

نحوه خرید در سایت آرسی تک به 3 روش انجام می شود:

خرید محصول و واریز وجه به کارت

خرید به صورت واریز به کارت: در این روش ابتدا کالای مورد نظر خود را در بخش خرید سایت انتخاب می نمایید و فرم سفارش محصول را در سایت تکمیل میکنید سپس وجه کالا را به شماره کارت (6104337917370718) و یا شماره حساب (4196624788) بانک ملت به نام محمد نصیر مهدی سراجیان واریز کرده و شماره فیش واریزی را نزد خود نگه دارید. در قسمت فرم ثبت نام و در بخش توضیحات شماره فیش خود را وارد نمایید تا محصول مورد نظر برای شما ارسال گردد. هموطنان تهرانی سفارش مورد نظر خود را در همان روز تکمیل فرم تحویل خواهند گرفت و هموطنان در سایر شهرها با پست پیشتاز نهایتا تا 48 ساعت بعد از درخواست سفارش محصول خود را دریافت خواهند کرد.

سفارش محصول و پرداخت آنلاین از درگاه پرداختی

خرید به صورت آنلاین: در روش دوم که روش ساده تری می باشد، خرید به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداختی بانک ملت صورت می گیرد. این روش به زودی در سایت فعال می شود و میتوانید به صورت کاملا آنلاین خرید خود را انجام دهید.

دریافت کالا و پرداخت وجه به صورت حضوری

دریافت وجه پس از دریافت کالا: در این روش شما فرم ثبت نام را تکمیل میکنید و یا با شماره تماس فروشگاه 02188226078 و 02188226079 تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را با مشاوره فروشگاه انتخاب مینمایید سپس کارشناس فروشگاه محصول را به پیک شرکت  تحویل می دهد تا نزد مشتریان محترم تقدیم نماید. در این حالت محصول نزد شما تست شده و تحویل می گردد و وجه مورد نظر بعد از تحویل کالا دریافت می گردد. در این روش هزینه ایاب و ذهاب با توجه به نوع مسیر دریافت می گردد. توجه داشته باشیداین روش ویژه تهران می باشد.

توجه داشته باشید کلیه محصولات فروشگاه کنترل نهایی شده و با برچسب کنترل شد تحویل می گردند.

توجه داشته باشید که در کلیه روشهای خرید هزینه حمل و نقل به عهده مشتری می باشد.

آرسی تک را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید ، با فالو نمودن پیج رسمی آرسی تک در اینستاگرام از آخرین اخبار و محصولات جدید مطلع شوید.

تامین قطعات کلیه محصولات کواد کوپتر و کوادروتور موجود در فروشگاه آرسی تک برای آسودگی خاطر مشتریان ارجمند.

با دنبال نمودن کانال رسمی آرسی تک در شبکه تلگرام از آخرین اخبار و دستاوردهای صنعت پهپاد و همچنین تخفیفات فروشگاه مطلع شوید.

the world modelhobby king

futabarc

amaphonix model

pilothitec

مشتریان ما
اخبار داغ

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید