محصولات برگزیده

انجام پروژه های تصویر برداری هوایی هلی شات با مولتی روتور

تصویر برداری هوایی و هلی شات از رویا تا واقعیت!

از دیر باز پرواز برای انسان یک رویا و آرزو بوده است، با گذر زمان و دستیابی بشر به علم پرواز و ساخت هواپیما و پیدایش هلیکوپترها، روز به روز این علم گسترش پیدا کرده و همچنان در حال پیشرفت است، با گسترش علم هوانوردی و تلفیق آن با دنیای رادیو کنترل در طی چند دهه گذشته شاهد پیدایش انواع وسایل پروازی رادیو کنترل (آرسی) بوده ایم، از طرفی با پیداش مولتی روتور و کواد کوپترها و تلفیق هنر و تکنولوژی شاهد پیشرفت روز افزون پهبادها در زمینه ها مختلف بوده ایم.

همانطور که مستضر هستید امروزه با تکنولوژی های جدید در ساخت انواع دوربین تصویر برداری، هنر فیلمبرداری نیز شاهد تحولات بسیار چشمگیری بوده است که با ورود مولتی روتورها به دنیای تصویربرداری، انقلاب بسیار بزرگی در صتعت فیلمبرداری اتفاق افتاده است، زیرا با تغییر زاویه دید دوربین میتوان شاتهای بسیار جذاب و حرفه ای دریافت کرد، بنابراین با نصب دوربینهای مخصوص تصویر برداری به مولتی روتور میتوان زاویه دوربین را از ارتفاع خاصی تنظیم کرد که میتواند بسیار کاربردی باشد.

انجام انواع پروژه های تصویر برداری هوایی و هلی شات توسط گروه مهندسین آرسی تک با 3 سال سابقه مفید در زمینه رباتیک و مولتی روتور

دوربین پرنده یا هلی شات چیست؟

زمانی که بتوان توسط تعدادی روتور که به ملخ یا بلید مجهز شده اند، نیروی لیفت یا برا ایجاد کرد به صورتی که بر نیروی جاذبه زمین غلبه نماید و در مسیر صحیحی حرکت کند در واقع یک هلیکوپتر ساخته شده است، حال اگر این کوپتر جهت پایداری بیشتر و فرامین حرکتی ساده تر مجهز به تعدد روتور گردد مولتی روتور ساخته می شود، این مولتی روتور با توجه به نوع کارایی آن نام گذاری خواهد شد، در موارد حرفه ای تر مولتی روتورها باید توانایی حمل وزن را با توجه به نیاز صنعتی برطرف نمایند، امروزه بیشتر مولتی روتورها علاوه بر مصارف سرگرمی به صورتی طراحی می گردند که بتوانند با توجه به نیاز کاربر وزن دوربین مورد نیاز را خنثی کرده و آن را با خود حمل نمایند.

پس در تعریف هلی شات باید گفت ( هلی شات به مولتی روتوری یا کوپتری گفته می شود که بتواند یک دوربین حرفه ای یا نیمه حرفه ای را با خود حمل نماید که بتوان جهت گرفتن شات هوایی آن را هدایت کرد)

هلی شات و انواع آن، مولتی روتورهایی هستند که با قابلیت نصب دوربین میتوانند از ارتفاع مورد نظر تصویر تهیه کنند.

انواع هلی شات در تقسیم بندی آنها

امروزه هلی شاتها در انواع مختلف و جهت مصارف مختلف ساخته می شوند که عبارتند از:

هلی شات سرگرمی یا هابی

این نوع از هلی شات معمولا حرفه ای نبوده و به صورت فول پک ارائه می گردند و جهت مصارف تفریحی و سرگرمی کاربرد دارند و معمولا توانایی حمل وزن آنها حداکثر تا 50 گرم میباشد

هلی شات نیمه حرفه ای

این نوع از هلی شات نیمه حرفه ای بوده و به GPS جهت مسیر یابی خودکار مجهز می باشند که میتوان آنها را به گیمبال جهت حرکت دادن دوربین مجهز کرد و در انواع مختلف ساخته میشوند و جهت مصارف سرگرمی و هنری و صنعتی کاربرد دارند و میتوانند از 500 الی 1000 گرم با خود وزن حمل نمایند.

هلی شات حرفه ای

این نوع از هلی شات کاملا حرفه ای بوده و جهت مصارف بسیار گسترده ای کاربرد دارند از جمله خصوصیات بارز انها میتوان به سیستم خلبان خودکار، سیستم هوشمند لندینگ خودکار، GPS بسیار دقیق و حرفه ای، قابل برنامه ریزی بودن سیستم کنترل پرواز، قابلیت نصب انواع دوربین حرفه ای و.... اشاره کرد که امروزه جهت مصارف نظامی، مصارف صنعتی، تصویر برداری هنری و سینمایی و خیلی موارد دیگر بدان اشاره کرد.

هزینه های اسمبل و نگه داری هلی شات

همانطور که گفته شد هلی شاتها انواع مختلفی دارند که طبیعتا هر چه دستگاه حرفه ای تر باشد هزینه های اسمبل و نگه داری آن نیز بالاتر می رود، به طور کلی و حداقل با هزینه 400.000 تومان میتوان یک هلی شات نیمه حرفه ای آماتور خریداری کرد که این مبلغ میتواند تا 40 الی 50 میلیون تومان میتواند برای یک هلی شات کاملا حرفه ای افزایش پیدا کند

انجام پروژه های تصویر بردای حرفه ای

با توجه به هزینه های بالای یک پرنده حرفه ای جهت تصویر برداری، خیلی از افرادی که نیازمند تصویر برداری حرفه ای هستند ترجیح میدهند یک گروه تخصصی هی شات و تصویر برداری را برای مدت زمان مورد نیاز در کنار خود داشته باشند، هزینه های استفاده از یک گروه تخصصی در زمینه تصویر برداری هوایی به مراتب کمتر از هزینه های نگه داری و اسمبل یک هلی شات حرفه ای است، و نکته بسیار مهم در این خصوص وجود یک پایلوت یا خلبان حرفه ای می باشد که با توجه به سفارش کارگردان بتواند در مسیر مورد نظر حرکت کرده و تصاویر مورد نیاز را تامین نماید.

گروه تصویر برداری آرسی تک با بهره گیری از متخصصین زبده در زمینه هلی شات و فیلمبرداری هوایی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

گروه تصویر برداری آرسی تک با تجهیزات حرفه ای

گروه تصویر برداری و هلی شات آرسی تک با جمع آوری تعدادی از متخصصین هلی شات و خلبانهای حرفه ای و انواع مولتی روتور حرفه ای همانند فانتوم 3، اینسپایر و همچنین با اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح  آماده ارائه خدمات هلی شات و تصویر برداری هوایی یه هموطنان عزیز می باشد.

چرا آرسی تک را جهت خدمات هلی شات انتخاب کنیم؟

واحد مهندسی و تحقیقات پروژه مجموعه آرسی تک در جهت افزایش کیفیت، ایمنی و جلب رضایت مشتریان همیشه در حال تحقیق و توسعه و  طراحی، ساخت بهترین فناوریهای روز دنیا در استفاده از ساخت و تولید مولتی روتور ها و کواد کوپترهای خود  می باشد تا بتواند بهترین کیفیت را به شما مشتریان عزیز ارائه کند.

مجموعه ای از برترین مهندسین و خلبانهای مولتی روتور

مجموعه آرسی تک با تشکیل گروهی از بهترین مهندسین و خلبانهای مولتی روتور در زمینه تصویر برداری هوایی ، نقشه برداری هوایی ، ساخت تولید و تعمیرات انواع کوادروتور و مولتی روتور، سعی بر این داشته تا بتواند مجموعه ای کامل برای اجرای هرچه بهتر پروژه های تصویر برداری هوایی و هلی شات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

مناسب ترین قیمت در انجام پروژه های هلی شات

مجموعه آرسی تک با بکارگیری یک تیم زبده و حرفه ای تلاش می کند تا علاوه بر اجرای با کیفیت پروژه های شما، نازلترین قیمت ممکن را پیشنهاد دهد  تا بتوانیم همواره در خدمت مشتریان گرامی خود باشیم زیرا بر این باوریم رضایت مشتری باعث خوش نامی ما خواهد بود.

نقشه برداری هوایی، تصویر برداری هوایی، ساخت کلیپ

نقشه برداری هوایی در مناطق مختلف کشور با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا به همراه  بهترین پایلوتها و با استفاده از دوربین های با کیفیت بسیار بالا، و همچنین ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای و جذاب و انجام کلیه خدمات تصویر بردای هوایی از مجالس، سمینارها، کنفرانسها، فستیوالهای مختلف و... مجموعه آرسی تک با تجهیزات حرفه ای و کادر مجرب در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

جهت مشاوره و عقد قرار داد با شماره های 02188226078 و 02188226079 در ساعات اداری و همچنین با شماره همراه 09198221265 در ساعات غیر اداری تماس حاصل نمایید.

آرسی تک را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید ، با فالو نمودن پیج رسمی آرسی تک در اینستاگرام از آخرین اخبار و محصولات جدید مطلع شوید.

تامین قطعات کلیه محصولات کواد کوپتر و کوادروتور موجود در فروشگاه آرسی تک برای آسودگی خاطر مشتریان ارجمند.

با دنبال نمودن کانال رسمی آرسی تک در شبکه تلگرام از آخرین اخبار و دستاوردهای صنعت پهپاد و همچنین تخفیفات فروشگاه مطلع شوید.

the world modelhobby king

futabarc

amaphonix model

pilothitec

مشتریان ما
اخبار داغ

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید