محصولات برگزیده

نمایندگی فروش کوادکوپتر سایما - کوادکوپتر SYMA | آرسی تک

آرسی تک نمایندگی رسمی فروش کوادکوپتر سایما در کشور

افتخاری دیگر که توسط فروشگاه آرسی تک کسب شده است تا بتوانیم همچنان در خدمت علاقه مندان به کوادکوپتر باشیم ، فروشگاه آرسی تک با دریافت نمایندگی فروش کوادکوپتر سایما (SYMA) به عنوان بزرگترین فروشگاه کوادکوپتر در کشور آماده خدمت رسانی به همه علاقه مندان مولتی روتور می باشد.

فروشگاه آرسی تک نمایندگی فروش کوادکوپتر سایما به طور رسمی در کشور ، با ارائه کلیه کوادکوپترهای این کمپانی و ساپورت کامل قطعات یدکی در کل کشور می باشد.

همه چیز درباره کمپانی سایما

کمپانی سایما (SYMA) – کوادکوپتر سایما ; یک شرکت کره ای می باشد که از سال ۲۰۰۵ در زمینه تولید محصولاتی همانند هلیکوپتر کنترلی فعالیت خود را آغاز کرده است ، در ابتدای فعالیت شرکت سایما ، تولیدات این کمپانی بر پایه محصولات پروازی ای همانند هلیکوپتر کنترلی ۳ کانال ، ۳/۵ کانال و ۴ کانال خلاصه میشد ، اما رفته رفته با پیدایش کواد کوپتر و محصولات سرگرمی Drone یا کوادروتور ، کمپانی SYMA (سایما) به یک غول بزرگ تجاری در زمینه تولیدات Toys و مخصوصا کوادکوپتر شد ، هم اکنون این شرکت با بیش از ۱۶۵ محصول کنترلی در زمینه هلیکوپتر کنترلی و کوادکوپتر جزو بزرگترین شرکتها تولید کننده محصولات سرگرمی می باشد.

محصولات کمپانی سایما - SYMA

همانطور که اشاره شد کمپانی سایما در زمینه تولیدات محصولاتی چون کوادکوپتر و هلیکوپتر کنترلی در برند اول بین سایر شرکتهای تولید کننده TOYS یا اسباب بازی می باشد.

کوادکوپتر سایما همیشه زبانزد خاص و عام است ، کوادکوپترهای تولیدی شرکت سایما جزو بهترین و معتبرترین کوادروتورهای موجود در جهان می باشند ، در بحث گرید بندی کوادکوپتر به جرات می توان گفت کلیه محصولات کمپانی سایما به خصوص کوادکوپتر سایما جزو گرید A هستند ولی با توجه به سطح تولیدات شرکت SYMA و برای اینکه بتواند کلیه مشتریان را راضی نگه دارند محصولات خود را در دو سطح کیفی با گرید A یا گرید B روانه بازار می نمایند.

کمپانی سایما هر ساله حداقل ۵ الی ۶ نوع کوادکوپتر جدید با قابلیتهای به روز شده را به بازار جهانی معرفی و عرضه می نماید.

فروشگاه آرسی تک به عنوان نماینده رسمی شرکت سایما (SYMA) در ایران ، مفتخر است تا با ارائه محصولات این کمپانی و ارائه انواع قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان ، بتواند در خدمت علاقه مندان به صنعت کوادکوپتر یا مولتی روتور باشد ، چنانچه قصد خرید کوادکوپتر سایما را داشتید میتوانید با کارشناسان آرسی تک مشاوره نمایید.

پشتیبانی کامل از کلیه قطعات یدکی سایما

فروشگاه آرسی تک به عنوان نماینده رسمی کمپانی سایما در کشور ، کلیه قطعات یدکی محصولات این کمپانی را پشتیبانی کامل خواهد نمود ، بنابراین با قدرت میتوانیم بگوییم هر قطعه ای مورد نیاز شما باشد به صورت کاملا اورجینال و اصلی در فروشگاه آرسی تک موجود خواهد بود.

توجه داشته باشید که کانال آرسی تک در تلگرام همواره با شما خواهد بود و میتوانید جدیدترین اخبار و اطلاع از محصولات جدید را در کانال تلگرام آرسی تک دنبال نمایید.

برای مشاوره و خرید هر محصول با شماره تلفن 02188226078  و  02188226079 تماس بگیرید.

مشاوره در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل و مشاوره در تلگرام 09198221265

کانال آرسی تک در تلگرام telegram.me/rctak

جدیدترین اخبار در مورد محصولات آرسی تک را در کانال تلگرام آرسی تک دنبال کنید.

آرسی تک را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید ، با فالو نمودن پیج رسمی آرسی تک در اینستاگرام از آخرین اخبار و محصولات جدید مطلع شوید.

تامین قطعات کلیه محصولات کواد کوپتر و کوادروتور موجود در فروشگاه آرسی تک برای آسودگی خاطر مشتریان ارجمند.

با دنبال نمودن کانال رسمی آرسی تک در شبکه تلگرام از آخرین اخبار و دستاوردهای صنعت پهپاد و همچنین تخفیفات فروشگاه مطلع شوید.

the world modelhobby king

futabarc

amaphonix model

pilothitec

مشتریان ما
اخبار داغ

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید